O NAS

Nasz zespół to pełen energii zbiór indywidualności o zróżnicowanych charakterach. Niemniej potrafimy się idealnie uzupełniać i wypracowywać twórcze kompromisy.

Nie ograniczamy się dzięki temu do jednego stylu w aranżacji wnętrz, a nasze projekty cechuje różnorodność, stworzona na bazie wspólnego mianownika.

Wieloletnia praca przy tworzeniu mebli sprawiła, że szczególną uwagę przykładamy do jakości i dbałości o detale, zarówno przy projektowaniu przedmiotu, jak i całych wnętrz.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nowy projekt to dla nas nowa podróż, ekscytacja, wyzwanie, możliwość poszukiwania niezliczonych rozwiązań i inspiracji. W poszukiwaniu weny twórczej, każdą wolną chwilę spędzamy odkrywając nowe horyzonty.

Zamiłowanie do piękna, sztuki i designu sprawia, że projektowanie wnętrz to nasza pasja, styl życia, którymi pragniemy dzielić się z przyszłymi użytkownikami powierzonych nam przestrzeni.

Kochamy neutralne kolory uzupełnione o ciekawe a czasami zaskakujące akcenty, oryginalne formy, grę faktur i światła, ale przede wszystkim cenimy ponadczasowość we wnętrzach.

 O NAS