STOLARSTWO - O MARCE

MEBLE ALASKA jest polską, rodzinną firmą z historią, gdzie tradycyjne rzemiosło połączone jest ze współczesnymi rozwiązaniami. 

Swoją działalność rozpoczęliśmy na początku 1985 roku w miejscowości Piątnica. Wraz z rozbudową firmy i przybywaniem nowych klientów, nasze zabudowy meblowe zaczęły pojawiać się w Warszawie i okolicach, Trójmieście oraz innych zakątkach kraju, a obecnie również za granicą. Nowe wyzwania takie jak np. odległość nie są dla nas problemem, a dodatkową motywacją. 

Cały czas kontynuujemy rozwój firmy poprzez inwestowanie w nowe technologie, maszyny oraz innowacyjne rozwiązania, które pozwalają dopracowywać nasze produkty do perfekcji. Wierzymy, że rzeczy piękne powstają zarówno z doświadczenia jak również z pasji tworzenia.

MEBLE ALASKA - polska firma rodzinna

Własna produkcja pozwala nam na dbałość o najmniejszy szczegół i detal oraz utrzymanie najwyższej jakości. Realizujemy własne pomysły i nieszablonowe designerskie rozwiązania dostosowane do indywidualnego klienta i specyfiki przestrzeni. Wiele lat doświadczenia połączonych z nowoczesnymi technologiami, wiedzą i satysfakcją klientów, są najlepszą gwarancją naszych mebli. 

Oddzielny dział naszej firmy zajmujący się projektowaniem wnętrz, jak również stała współpraca z innymi architektami pozwala na kompleksowe wyposażenie mieszkań, domów, biur oraz wnętrz komercyjnych w zabudowy meblowe naszej produkcji. 

Setki zrealizowanych aranżacji pozwalają tworzyć wnętrza kuchenne oraz różnego rodzaju zabudowy pod wymiar dla ludzi wymagających oraz ceniących profesjonalizm. Wsłuchujemy się w pragnienia i oczekiwania naszych klientów, aby móc zaprojektować meble dopasowane do ich potrzeb. Dzięki temu nasi klienci nie muszą doświadczać frustracji związanych z niedoskonałymi i przeciętnymi rozwiązaniami.

WŁASNA PRODUKCJA

Olbrzymim kapitałem naszej firmy są nasi pracownicy – fachowcy w branży meblarskiej, którzy są z nami od początku naszego istnienia. Nasi projektanci, którzy stale poszukują inspiracji oraz nowych, nieszablonowych, ale przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań, śledzą najnowsze światowe trendy i podążają za unikatowymi materiałami. 

Naszym klientom zapewniamy kompleksowość obsługi i doradztwo na najwyższym poziomie. Zaczynamy współpracę od momentu projektowania mebli, poprzez dobór poszczególnych materiałów, akcesoriów i sprawdzonych wykończeń, a skończywszy na montażu naszych produktów. 

Przez wiele lat działalności na rynku wypracowaliśmy partnerskie relacje z najlepszymi dostawcami akcesoriów meblowych oraz niezbędnych komponentów. Korzystamy między innymi z takich marek jak: Blum, Pfleiderer, Egger, Peka, Rehau, Hettich, Sevroll, Rejs, Gamet, itd.

DETALE